Fotka
Regulamin użytkowania strony

Informacje prawne

Właścicielem strony jest firma Snusmarket.com. Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są prawami autorskimi. Jakiekolwiek powielanie lub używanie przedmiotów takich jak obrazy, zdjęcia, kod źródłowy lub teksty, w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych, jest zabronione, o ile dokonywane jest bez zgody autora.

 

                                 STRONA TYLKO I WYŁĄCZNIE INFORMACYJNA 

 

Właściciel strony nie odpowiada za informacje, nie działające linki oraz opinie wyrażane na stronach do których prowadzą linki ze strony www.snusmarket.pl. W razie wystąpienia jakichkolwiek szkód poprzez użycie tych informacji, odpowiedzialny być może jedynie autor tych stron, nie zaś osoba, która wykonała linki do nich.

 

Wszelkie naruszenia regulaminu użytkowania strony ścigane będą na podstawie kodeksu karnego, kwestie sporne wynikające z niewłaściwego użytkowania strony rozwiązywane będą na drodze sądowej z powództwa cywilnego.

Snusmarket nie ponosi odpowiedzialności za przepisy celno-skarbowe oraz wszelkie inne dotyczące sprowadzania i stosowania snusa w danym kraju.

Wszystkie ewentualne spory będą roztrzygane przed sądem rejonowym  w Sztokholmie ( Szwecja ) w miejscu prowadzenia działalności przez firmę " Snusmarket "

 Jeżeli nie akceptujesz wyżej zawartych warunków lub nie ukończyłeś 18 lat , prosimy opuścić strone sklepu  " snusmarket "